Services

All Services

Help

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an. Vim in dignissim vulputate adversarium. Ius mollis aliquam reprehendunt ea, usu mandamus similique ea. Minim reprehendunt ne vel, in aeque dicunt invidunt nam

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Güvenli Annelik Programı

Güvenli Annelik Programı

EYKA Eğitim Merkezi, kadınların gebelik, doğum ve lohusalık dönemlerinde bilgilenme ve eğitim hakkını savunur.  “Bilgilendirme”, “eğitim” ve “danışmanlık” hizmetleri kadınların özgür ve bilinçli karar verebilmesi için doğru ve tam bilgiye ulaşma, kendini ifade etme hakkını da karşılar.

Gebe eğitimlerinde 17 yıllık deneyimleri ile Türkiye’nin birçok ilinde çalışma yürüten eğitmenlerimizle sizinle buluşmayı bekliyoruz.

Gebe eğitici eğitimi

Gebe Eğitici Eğitimi; sağlık kuruluşlarında güvenli annelik hizmeti veren sağlık çalışanlar için (ebe-hemşire-hekim) gebe-lohusa ve ailelerine yönelik eğitim/danışmanlık hizmetlerini, görseller de kullanarak bilgi ve beceri açısından desteklemek ve standart hale getirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Eğitim süresi 5 gündür. Eğitim sonunda Eğitim materyalleri desteği ve 1 yıl süpervizyon hizmeti verilmektedir.

Gebe eğitim materyalleri

Gebe Eğitimi Malzeme Seti” denenmiş, test edilmiş ve sağlık çalışanlarının deneyimlerinden yola çıkarak hazırlanmıştır. Her bir materyal bağımsız olarak kullanılabileceği gibi Gebe, Lohusa ve Bebek Bakım eğitimlerinde ayrı olarak da kullanılabilir. Set İçeriği ; Gebe Maketi, Vulva Maketi, Uterus Maketi, Plasenta Maketi, Fetüs Maketi, Meme Maketi, Keçe Organ Maketi, Atlas, Kitap, Broşürler

Eğitim Materyali PDF
EnglishTurkish