Hakkımızda

 

Biz kimiz

EYKA, esnek ve tamamen kurumların ihtiyacına yönelik hazırlanan programlarıyla, tüm dallarda kamu kurumlarını, belediyeleri, kurumsal işletmeleri, sendikaları, meslek örgütlerini ve sivil toplum kuruluşlarını desteklemektedir. Birçok dalda kurumlar için özel olarak yapılandırılabilen eğitimlerimiz ile kurumların hizmet kalitesini yükseltmesine destek oluyoruz.

Eğitim programlarımız, araştırma- geliştirme ve danışmanlık faaliyetlerimiz kurumların özel ihtiyaçları ve ilgilerine göre özel olarak yapılandırılabilmektedir. Eğitimler EYKA eğitim salonlarında veya kurumların kendi salonlarında uzman eğiticilerimiz tarafından verilmektedir.

İlkelerimiz

Hak temelli bir anlayışla araştırma yapmak, eğitim içeriği geliştirmek ve savunuculuk yapmak

Her bireyin kendi değerleri, inançları, ideolojik görüşleri ve fikirleri olduğunu kabul eder; bunların temsiliyetini ve görünürlüğünü önemser, destekler.

Dil, din, inanç, etnik köken, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, bedensel özellikler, eğitim durumu, ideolojik görüş, medeni hal, sosyo-ekonomik durum ve benzeri ayrımcılıkları yapmadan, ötekileştirmeden çalışır.

Ekibimiz

Ekibimiz

Eylem Karakaya

Koordinatör

Anahit Coşkun

Danışman

Handan Coşkun

Danışman – Eğitmen

Gül Aslan

Elvan Kasap

Eğitmen

Enis Deha Vardaryıldızı

Eğitmen

İbrahim Akar

Ayşe Dayı

Danışman

Başak Günaçan

İllistratör

Zehra Metin

Eğitmen

Özlem Karakaya Çam

Eğitmen

Aydın Doğu Akar

Kurumsal İletişim

Selin Bingül İldeş

Eğitmen