Services

All Services

Help

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an. Vim in dignissim vulputate adversarium. Ius mollis aliquam reprehendunt ea, usu mandamus similique ea. Minim reprehendunt ne vel, in aeque dicunt invidunt nam

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

TAKE A LOOK AT OUR SERVICES

We create beautiful design & great user experience, to supply the best digital products for our clients.
As proof of this, here are our projects.

Our awesome services

We're will help you
We create beautiful design & great user experience, to supply the best digital products for our clients.

Eğitimler

EYKA Eğitim merkezi kurumlara, yerel yönetimlere, sivil toplum kuruluşları ve okullara yönelik eğitimler ve atölyeler düzenlemektedir.


Programlar

Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen programlar kurum çalışılanlarının işbirliği içinde geliştirilir. Programlarda sürdürülebilirlik hedeflenmektedir. Programlar kurum yapısına uygun olarak oluşturulduktan sonra EYKA tarafından danışmanlık ve süpervizyon hizmeti verilmektedir.


Projeler

Eyka Eğitim tarafından kurumların sosyal sorumluluk çalışmalarına katkı sunmak için kurum ilkeleri-hedefleri doğrultusunda projeler hazırlanır. Tüm  projeler kurumlarla işbirliği içinde kendi profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmekte, raporlandırılmaktır.


Araştırmalar

EYKA Eğitim merkezi savunuculuk yaptığı konularda, kurumların talepleri doğrultusunda kadrosu ile araştırmalar yapmakta; araştırma sonuçlarını ulusal ve uluslarası mecralarda yayınlamaktadır.

.


EnglishTurkish