Services

All Services

Help

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an. Vim in dignissim vulputate adversarium. Ius mollis aliquam reprehendunt ea, usu mandamus similique ea. Minim reprehendunt ne vel, in aeque dicunt invidunt nam

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Ekibimiz

Eylem Karakaya

Koordinatör

Eylem Karakaya cinsel sağlık eğitimcisi, kadın hakları aktivistidir. Eylem, son 20 yıldır eğitim modülleri geliştiriyor, okullarda, kolejlerde, belediyelerde, özel sektörde çocuklar, ergenler, ebeveynler ve eğitimciler için cinsel/üreme sağlığı ve cinsiyet eşitliği konusunda eğitimler veriyor.

Anahit Coşkun

Danışman

Anahit Coşkun, yaklaşık kırk yıllık mesleki deneyimle kadın ve üreme sağlığına alanında akademik, eğitsel, yönetsel ve toplumsal çalışmalarda bulundu. Prof. Coşkun Haliç Üniversitesi Ebelik bölümü başkanıdır.

Handan Coşkun

Danışman-eğitmen

Uzun yıllar kadın cinayetleri ve intiharların önlenmesi ve ensest alanında danışmanlık faaliyeti yürüttü. Toplumsal Cinsiyet ve Haklar Eğitmeni. Son 20 yıldır kamusal alan, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinde toplumsal cinsiyet, haklar, cinsel sağlık/üreme sağlığı eğitmeni olarak çalıştı. Kadın ve Çocuk odaklı kurumlarda yeni başlayan aktivistlere egitici eğitimleri verdi. Alanda bellek/ hafıza ve sözlü tarihe ilişkin belgeleme çalışmalarına devam etmektedir.

Gül Aslan

Sosyal çalışmacı

Kadın ve çocuk haklarını temel alan çalışmaların içinde yer almaya, eğitim modülleri yazmaya, çocuk gruplarına cinsel sağlık eğitimleri vermeye devam etmektedir.

Başak Kılınç

Sosyolog

Özel gereksinimli bireyler ile çalışmalar yapmaktadır. Kadın ve çocuk hakları alanında eğitimler vermeye devam etmektedir.

Elvan Kasap

Eğitmen

Sağlık eğitimcisi. Son 5 yıldır Eyka’da hasta ve yaşlı bakım, hasta kabul, ilkyardım ve cinsel sağlık eğitimi konularında eğitim veriyor.

Enis Deha Vardaryıldızı

Eğitmen

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine Cinsel Sağlık, Ergenlik, Toplumsal Cinsiyet ve Güvenli Cinsellik konularında eğitimler veriyor. Eğitici halen bir vakıf bünyesinde Proje Koordinatörlüğü yapmaktadır.

Ayşe Dayı

Danışman

Akademisyen ve aktivistdir. Ayşe Dayi'nin araştırma alanları kadın sağlığında, sağlık psikolojisi, tıbbi sosyoloji, üreme sağlığı hakları, sağlık hizmetleri ve politikaları, neoliberal küreselleşme ve sağlık, ulus ötesi feminizm, post-yapısal teori ve nitel yöntemler. Kadın sağlığı, tıp ve sağlık politikaları üzerine yayınları bulunmaktadır.

Başak Günaçan

İllüstratör

Çocuk kitapları, eğitim içerikleri ve afişler tasarlar.

EnglishTurkish