İlkyardım Eğitimleri

EYKA İlkyardım Eğitim Merkezi bir ADOK Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur. EYKA İlkyardım Eğitim Merkezi, insanların bilinçlenmesine katkıda bulunarak toplumdaki her bireyin (yetişkin, çocuk, kadın, çalışan..) Temel İlkyardımı uygulayabilmesini ilke olarak benimsemiştir.

Bu doğrultuda;

– İşyeri sağlığı ve güvenliğini sağlamak ve bu alanda eğitilmiş sertifikalı insan sayısının artması amacıyla Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı sertifikalı “Temel İlk Yardım Eğitimi”

– Bireylerin ve kurumların beklenmedik kazalar sonrasında doğru yaklaşımla ilkyardım adımlarını başlatması için farkındalık eğitimleri

– Toplumda ilkyardımın öneminin benimsenmesi ve duyarlılığın artması için farkındalık çalışmaları (projeler, broşürler, afişler, animasyonlar..) yapar.

EYKA İlkyardım Eğitim Merkezi Temel İlkyardım Eğitimlerine sosyal sorumluluk olarak yaklaşır. Daha güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışması için, gerektiğinde ilkyardım müdahalesi yapabilecek kişilerin yetiştirilmesi, bireylerin bu konuda farkındalıklarının artması ve eski sertifikaların güncellenmesi hususunda Sağlık Bakanlığınca yetkilendirilmiş İlkyardım Eğitim Merkezimizde veya işyerinizde bu eğitimleri verilebilmektedir.